کسب مقام دوم استانی توسط نونهال دماوندی در رشته اسکی

مدال نونهال دماوندی

مدال آور نونهال شهرستان دماوند در رشته اسکی گفت: من از سن سه سالگی به همراه پدر و مادرم در پیست‌های اسکی حاضر می‌شدم و آموزش‌هایی از آنها یاد می‌گرفتم اما آغاز فعالیت حرفه‌ای من به چهارسالگی باز می‌گردد که به‌صورت مستقل در این رشته فعالیت کردم.

به گزارش دماوندخبر؛ ستایش درویشی با اشاره به روند آغاز فعالیت‌های ورزشی خود اظهار کرد: من متولد سال ۸۶ هستم و از ابتدای کودکی به رشته‌های ورزشی علاقه‌مند بودم.
وی افزود: شاید یکی از دلایل من برای روی آوردن به رشته اسکی، فعالیت پدر و مادرم در این رشته باشد؛ چون والدین من هر دو مربی اسکی هستند.

مدال آور شهرستان دماوند خاطرنشان کرد: من از سن سه سالگی به همراه پدر و مادرم در پیست‌های اسکی حاضر می‌شدم و آموزش‌هایی از آن‌ها یاد می‌گرفتم اما آغاز فعالیت حرفه‌ای من به چهارسالگی باز می‌گردد که به‌صورت مستقل در این رشته فعالیت کردم.
درویشی تأکید کرد: در این سال‌ها در مسابقات و جشنواره‌های متعددی شرکت نمودم و در آن‌ها موفق به کسب رتبه‌هایی نیز شدم که از این میان می‌توان به جشنواره استعدادیابی همگانی در سال‌های اخیر اشاره کرد.
وی با اشاره به انتخاب برتر در جشنواره استعدادیابی همگانی در دو مرحله پیاپی تصریح کرد: انتخاب در این جشنواره، انگیزه من را به ادامه فعالیت در  این رشته ورزشی بیشتر کرد و من با تلاش بیش از پیش، خود را برای شرکت در مسابقات استانی دی‌ماه سال جاری آماده کردم.
مدال آور نونهال شهرستان دماوند ادامه داد: خوشبختانه با کمک پدر و مادرم به‌عنوان مربیان پر تلاش من در این مسیر، توانستم در مسابقات استانی اسکی در رده  ۸ تا ۱۱ سال دی‌ماه سال جاری در محل پیست اسکی دربند سر شرکت نموده و موفق به کسب رتبه دوم و مدال نقره در سطح استان شدم.
درویشی گفت: امیدوارم تا با تلاش بیش از پیش، بتوانم فعالیت بیشتری در رشته اسکی داشته باشم و به‌نوبه خودم نام شهرستان دماوند را در این زمینه پررنگ‌تر کنم.

انتهای پیام/

اولین نفری باشید که نظر می دهد.

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما محفوظ می ماند


*