نمایندگی کانون شکار، تیراندازی و دوستداران طبیعت در شرق استان تهران راه‌اندازی شد

رئیس هیئت تیراندازی شهرستان دماوند گفت: نمایندگی کانون شکار، تیراندازی و دوستداران طبیعت در شرق استان تهران ویژه شهرستان‌های پردیس، دماوند، فیروزکوه  به مرکزیت شهرستان دماوند راه‌اندازی شد.

به گزارش دماوندخبر، احمد قاسمی در این خصوص اظهار کرد: کانون شکار، تیراندازی و دوستداران طبیعت ایران اولین و بزرگترین مرکزمردم نهاد متشکل از تیراندازان، شکارچیان، دوستداران طبیعت و محیطزیست می‌باشد.

وی افزود: علاقه‌مندان به این عرصه می‌توانند برای ثبت نام به دفتر هیئت تیراندازی شهرستان دماوند واقع در اداره ورزش و امور جوانان این شهرستان مراجعه کنند و یا جهت عضویت می‌توانند در کانون شکار در نمایندگی شهرستان‌های پردیس، دماوند، فیروزکوه  مشخصات شناسنامه‌ای خود را به همراه کد ملی در یک پیامک به شماره تماس ۰۹۱۲۳۱۲۷۰۱۴ ارسال کنند.

رئیس هیئت تیراندازی شهرستان دماوند از برگزاری جشنواره یک روز به‌یادماندنی، خانواده ورزش به مناسبت سالروز فتح خرمشهر خبر داد و گفت: همچنین در این راستا پیاده‌روی خانوادگی به مناسبت سالروز فتح خرمشهر با همکاری اداره ورزش و جوانان و هیات همگانی، تیراندازی، تیر و کمان، و هیات انجمن‌های ورزشی برگزار می‌شود.

قاسمی تصریح کرد: پیاده‌روی خانوادگی به همراه مسابقات دارت، تیر و کمان، طناب‌کشی و تیراندازی برگزار می‌شود که در پایان این مسابقات به نفرات اول تا سوم جوایز نفیسی اهدا می‌گردد.

وی خاطرنشان کرد: زمان ثبت نام در این مسابقات همزمان با روز برگزاری همایش پیاده‌روی در هفت خرداد ماه سال جاریمی‌باشد و پیاده‌روی خانوادگی از ساعت ۹ صبح از مقابل شهرداری شهر دماوند به سمت سایت تیراندازی ماز آغاز می‌شود.

رئیس هیئت تیراندازی شهرستان دماوند ادامه داد: شرکت در این همایش پیاده‌روی خانوادگی برای کلیه رده‌های سنی آقایان و بانوان آزاد می‌باشد.

انتهای پیام/

اولین نفری باشید که نظر می دهد.

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما محفوظ می ماند


*