قطعی مکرر آب شرب به مدت ۱۸ ساعت در روستای لومان دماوند/ کم‌کاری آبفای روستایی دماوند در خدمات‌دهی به اهالی روستای لومان

دهیار روستای لومان گفت: قطعی مکرر آب شرب به مدت ۱۸ ساعت در روستای لومان و  کم‌کاری شرکت آبفای روستایی دماوند نسبت به خدمات‌دهی در زمینه آبرسانی از جمله مشکلات اصلی این روستا است.

به گزارش پایگاه خبری دماوندخبر، امیرحسین طهماسب پور اظهار کرد: جمعیت روستای لومان واقع در بخش مرکزی دماوند در ایام فصل تابستان به ۲۰۰ نفر خانوار می‌رسد که با توجه به افزایش جمعیت در زمینه آبرسانی به این خانوارها مشکلاتی وجود دارد.

وی افزود: روستای لومان روزانه به صورت مکرر از ساعت ۱۲ شب تا ۱۸ بعد از ظهر فردا به مدت ۱۸ ساعت با قطعی آب مواجه است.

دهیار روستای لومان بیان کرد: فرماندار و بخشدار شهرستان دماوند از بودجه مالیات بر ارزش افزوده که مختص روستاها می‌باشد، مبلغ یک میلیارد ریال به روستای لومان اختصاص دادند، ولی متأسفانه شرکت آب و فاضلاب روستایی شهرستان دماوند در تعمیرات و خدمات‌دهی آبرسانی به این روستا کوتاهی می‌کند و نسبت به آن بی‌تفاوت است.

طهماسب پور ادامه داد: مشکلات اصلی روستای لومان در خدمات‌دهی ضعیف در زمینه آبرسانی، فرسودگی شبکه انشعابات آب و ویلاهایی که از آب شرب به عنوان آبیاری قطره‌ای برای باغ‌ها خود استفاده می‌کنند، می‌باشد.

وی بیان کرد: متاسفانه آب استخر ویلاهای روستای لومان توسط آب شرب تامین می‌شود که ضروری است برای این افراد پرمصرف جریمه‌هایی در نظر گرفته شود؛ زیرا حق دیگر ساکنان بومی این روستا را پایمال می‌کنند.

منبع: تارود

انتهای پیام/

اولین نفری باشید که نظر می دهد.

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما محفوظ می ماند


*