قرار است روش‌های دیگری توسط فراکسیون امید برای پیگیری فیش‌های نجومی در نظر گرفته شود/ فراکسیون امید تصمیمی برای استیضاح وزیر کار ندارد

نماینده مردم شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی با بیان قرار است روش‌های دیگری توسط فراکسیون امید برای پیگیری فیش‌های نجومی در نظر گرفته شود، گفت: فراکسیون امید تصمیمی برای استیضاح وزیر کار ندارد.

به گزارش پایگاه خبری دماوندخبر، قاسم میرزایی نکو در خصوص طرح استیضاح وزیر کار که از سوی برخی افراد در مجلس مطرح شده است، گفت: فراکسیون امید هیچ مصوبه و برنامه‌ای در ارتباط با استیضاح هیچ یک از وزرای دولت ندارد.

وی با بیان اینکه طرح استیضاح وزیر کار از سوی برخی نمایندگان، مبیّن دغدغه شخصی آنهاست، گفت: ممکن است برخی از این افراد منتسب به فراکسیون امید نیز باشند، ولی این بحث‌ها شخصی است.

نماینده مردم شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه هیچ بحث رسمی در مورد استیضاح وزیر کار نشده است، اظهار داشت: هیچ مصوبه‌ای از سوی فراکسیون امید در این زمینه تصویب نشده است.

میرزایی نکو با بیان اینکه برخی افراد، شخصاً به دنبال چنین طرح‌هایی هستند، افزود: فکر می‌کنیم همان مسائلی که برای قوه مجریه مطرح است برای قوای دیگر و سازمان‌های نظارتی نیز مطرح است و توفیری نمی‌کند از این رو استیضاح وزرا مطرح نیست.

وی تأکید کرد: فراکسیون امید چنین رویکردی نداشته و همه اعضای فراکسیون معتقدند که نباید چنین کاری صورت بگیرد، چراکه الان شرایط حساسی است و دولت خودش درگیر مسائل مختلفی است.

عضو فراکسیون امید گفت: الحمدالله دولت پیگیر مسائل بوده و از عذرخواهی به واسطه طرح حقوق‌های غیرمتعارف گرفته تا بقیه عملکردهای دولت در این خصوص به نظر می‌رسد دولت موفق عمل کرده است.

میرزایی نکو با بیان اینکه امروز در مجلس طرح استیضاح برخی وزرا توسط بعضی از نمایندگان لابی می‌شد، گفت: با این وجود فراکسیون امید هیچ‌گونه برنامه‌ای برای استیضاح وزرا ندارد؛ دیروز و روز قبل، جلسه هیات رئیسه فراکسیون تشکیل شد و در این جلسه نیز به اتفاق این مسئله رد شد و استیضاحی در دستور کار نیست.

نماینده مردم شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: رسیدگی به مسئله حقوق‌های نامتعارف از اولویت‌های فراکسیون امید است اما قرار است روش‌های دیگری برای پیگیری این مسئله در پیش گرفته شود.

منبع: ایلنا

انتهای پیام/

اولین نفری باشید که نظر می دهد.

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما محفوظ می ماند


*