شهرستان دماوند بیش از ۱۰ هزار هکتار اراضی ملی در اختیار دارد/ جانمایی ۶ دهنه پل عابر پیاده در شهرستان دماوند

مدیر راهداری اداره کل راه و شهرسازی استان تهران با بیان اینکه شهرستان دماوند بیش از ۱۰ هزار هکتار اراضی ملی در اختیار دارد، گفت: جانمایی ۶ دهنه پل عابر پیاده در شهرستان دماوند در دستور کار قرار گرفته است.
به گزارش پایگاه خبری دماوندخبر، ذکریا صفرزاده در مراسم معارفه رئیس جدید اداره راه و شهرسازی شهرستان دماوند اظهار کرد: با توجه به اینکه شهرستان دماوند از گستردگی و وسعت کاری بالایی برخوردار است، حساسیت آن نیز بیشتر خواهد بود.
وی ادامه داد: به همین علت، مسؤولان باید با تعامل بیشتری در شهرستان دماوند به اداره امور بپردازند.
مدیر راهداری اداره کل راه و شهرسازی استان تهران با اشاره به اراضی در اختیار شهرستان دماوند تصریح کرد: این شهرستان بیش از ۱۰ هزار هکتار از اراضی ملی را در اختیار دارد.
صفرزاده با اشاره به وجود دو شاهراه حیاتی به سمت شمال کشور در شهرستان دماوند افزود: با توجه به عبور دو شاهراه مهم و حیاتی استان تهران به سمت شمال کشور، امیدوار هستیم رئیس جدید اداره راه و شهرسازی دماوند ارتباط مطلوبی با سایر دستگاه‌ها برقرار کند و بتواند بیش از پیش در اداره امور موفق باشد.
وی با اشاره به تکمیل روشنایی کمربندی بومهن تصریح کرد: تکمیل روشنایی کمربندی بومهن بررسی شده و در روزهای آینده تکلیف آن مشخص می‌شود.
مدیر راهداری اداره کل راه و شهرسازی استان تهران در خصوص پروژه روکش آسفالت محورهای دماوند و فیروزکوه بیان کرد: پروژه مجدد ادامه روکش آسفالت محورهای دماوند و فیروزکوه آغاز شده و در حال اجراست.
صفرزاده با اشاره به جانمایی ۶ دهنه پل عابر پیاده در شهرستان دماوند اظهار کرد: ۶ دهنه پل عابر پیاده در محدوده مناطق چناران، جابان، سربندان و آبسرد در دستور کار قرار گرفته است که با عنایت خداوند متعال از هفته آینده اجرایی می‌شود.
منبع: فارس
انتهای پیام/

اولین نفری باشید که نظر می دهد.

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما محفوظ می ماند


*