حریق یک دستگاه خودروی پراید در محور دماوند-رودهن/ فوت راننده و سوختگی ۷۰ درصد سرنشین خودروی پراید در این حادثه

رئیس مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی شهرستان دماوند حریق یک دستگاه خودروی سواری پراید در محور دماوند-رودهن، منجر به فوت راننده و سوختگی ۷۰ درصد یک نفر سرنشین آن شد.

به گزارش پایگاه خبری دماوندخبر، مسعود علیان با اعلام این خبر اظهار کرد: یک دستگاه خودروی سواری پراید در ساعت ۱۳ و ۴۵ دقیقه ظهر امروز در محور دماوند-رودهن، حد فاصل چناران از مسیر اصلی خود خارج و واژگون شد که به گفته شاهدان حادثه قبل از ابن واژگونی خودرو دچار حریق شده بود.

وی افزود: در این حادثه بلافاصله عوامل آتش‌نشانی، اورژانس ۱۱۵ و عوامل امدادی پایگاه چناران و پلیس‌راه در محل حادثه تصادف حاضر شدند که خوشبختانه قبل از حضور عوامل آتش‌نشانی خودرو توسط یک تانکر حامل آب خاموش گردید.

رئیس مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی شهرستان دماوند بیان کرد: متأسفانه در این حادثه راننده به علت سوختگی شدید در همان لحظه فوت کرد و در آتش سوخت و یک سرنشین خودروی سواری پراید با ۷۰ درصد سوختگی توسط اورژانس ۱۱۵ به بیمارستان سوم شعبان شهر دماوند انتقال یافت.

سرهنگ علی نیک‌روش، فرمانده پلیس‌راه دماوند-فیروزکوه ضمن تأیید این خبر اظهار کرد: علت آتش گرفتن خودروی سواری و واژگونی آن در محور دماوند-رودهن در حال بررسی است.
photo_2016-07-10_14-38-56photo_2016-07-10_14-39-09photo_2016-07-10_14-39-15منبع: تارود

انتهای پیام/

اولین نفری باشید که نظر می دهد.

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما محفوظ می ماند


*