تفاهم‌نامه همکاری مرکز تحقیقات بتن و آسفالت دانشگاه آزاد دماوند با سازمان ملی استاندارد

مرکز تحقیقات بتن و آسفالت دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهر دماوند با سازمان ملی استاندارد کشور تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.

به گزارش پایگاه خبری دماوندخبر، مرکز تحقیقات بتن و آسفالت دانشگاه آزاد اسلامی واحد دماوند به منظور اعتلای علمی و ارائه خدمات فنی و مهندسی در زمینه بتن و آسفالت در اواسط سال گذشته فعالیت خود را آغاز کرد؛ این مرکز  به منظور اخذ تأییدیه از سازمان ملی استاندارد، جلسه مشاوره‌ای با حضور نماینده سازمان استاندارد و هیئت رئیسه دانشگاه برگزار نمود.

شیرین عدالت از مشاوران  سازمان ملی استاندارد در ابتدای جلسه بر لزوم همکاری مسئولان دانشگاه با عوامل مرکز تحقیقات بتن و آسفالت دانشگاه آزاد اسلامی واحد دماوند و ارائه چارت‌ها و دستورالعمل‌های مورد نیاز سازمان ملی استاندارد تأکید کرد.

در این نشست محمود صفری، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهر دماوند در سخنانی به نحوه تأسیس این واحد دانشگاهی در این شهر و مسیر طی شده آن از بدو تاسیس تاکنون اشاره و بر لزوم تجاری‌سازی فعالیت‌های علمی تأکید کرد و در خصوص موارد مطرح شده قول مساعد داد.

سپس حمیدرضا احمد آقایی، رئیس مرکز تحقیقات بتن و آسفالت دانشگاه آزاد اسلامی واحد دماوند ضمن خیر مقدم و تشکر از حضور نماینده سازمان ملی استاندارد و مسئولین واحد، به تشریح فعالیت‌های صورت گرفته توسط این مرکز دانشگاهی جهت اخذ تأییدیه از سازمان ملی استاندارد به منظور ارائه خدمات فنی و مهندسی پرداخت.

رضا نهاوندی، معاون  اداری و مالی دانشگاه آزاد اسلامی واحد دماوند نیز در زمینه همکاری آن حوزه با معاونت پژوهش و فناوری در خصوص راه‌اندازی مرکز فوق توضیحاتی ارائه کرد و انجام حداکثری کارها با حداقل هزینه و نیروی مورد نیاز را از عوامل موفقیت این واحد دانشگاهی برشمرد.

حسن اسداللهی، معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد دماوند نیز  به شرح نحوه همکاری مرکز تحقیقات با مجموعه‌های خارج از دانشگاه و امکان ارائه خدمات به آنها و لزوم اخذ تأییدیه از سازمان ملی استاندارد پرداخت.

محمد امیری، مدیر حراست دانشگاه آزاد اسلامی واحد دماوند به امکان استفاده از تجربه استقرار سیستم مورد نظر استاندارد جهت اجرا در سایر بخش‌های فنی و آزمایشگاهی این واحد دانشگاهی اشاره نمود.
3W1B6355

منبع: تارود

انتهای پیام/

اولین نفری باشید که نظر می دهد.

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما محفوظ می ماند


*