تجلیل از ۳۰ خادم و فعال قرآنی و فرهنگی شهرستان دماوند در پارک الغدیر شهر آبسرد

در مراسمی با حضور مسئولان از ۳۰ خادم و فعال قرآنی و فرهنگی شهرستان دماوند در پارک الغدیر شهر آبسرد با همتشهرداری و شورای اسلامی این شهر تجلیل به عمل آمد.

به گزارش پایگاه خبری دماوندخبر، سید مجتبی حسینی، رئیس شورای اسلامی شهر آبسرد در حاشیه این مراسم اظهار کرد: در اختتامیه نمایشگاه قرآن در شهر آبسرد از ۳۰ خادم و فعال قرآنی و فرهنگی شهرستان دماوند در پارک الغدیر این شهر  تجلیل شد که از این تعداد ۱۳ نفر از فعالان قرآنی و خادم این شهر بودند.

وی افزود: از ۱۳ نفر فعال قرآنی شهر آبسرد، سه نفر از نفرات برتر مسابقات قرآنی در ماه رمضان و ۱۰ نفر حافظ قرآن کریم بودند که در این مراسم تجلیل شدند.

رئیس شورای اسلامی شهر آبسرد بیان کرد: در شهر آبسرد هیئت زینبیه (س) فعالیت قرآنی دارند و با برپایی کلاس‌ها متعدد مورد استقبال جوانان قرار گرفته است که علاوه هیئت زینبیه (س)، اکثر هیئت‌های مذهبی هم کلاس‌های قرآنی در این شهر دایر کرده‌اند.

حسینی گفت: همچنین موسسه قرآنی نجوای کوثر در شهر آبسرد به صورت رسمی حدود پنج سال فعالیت دارد.

وی تصریح کرد: در آینده ای نزدیک در تلاشیم که فرهنگسرایی در شهر آبسرد ایجاد شود که این موضوع می‌تواند در جهت ترویج فرهنگ قرآنی  اثر بخش باشد.1 (1)1 (2)1 (3)1 (4)1 (5)1 (6)1 (7)منبع: تارود

انتهای پیام/

اولین نفری باشید که نظر می دهد.

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما محفوظ می ماند


*