بیمارستان شهدای محمودآباد نیازمند توجه متولیان وزارت بهداشت

به گزارش دماوندخبر به نقل از خبرگزاری فارس از محمودآباد، علی اسماعیلی امشب در جلسه بررسی موانع و مشکلات بخش بهداشت و درمان این شهرستان، اظهار کرد: بیمارستان شهدای محمودآباد از کمبود امکانات و پزشک متخصص رنج می‌برد که باید مورد توجه جدی قرار گیرد.

وی افزود: در طول روز، تعداد زیادی از شهروندان شهرستان محمودآباد برای درمان به شهرهای همجوار مراجعه می‌کنند که این وضعیت باید به نحوی سامان یابد که مردم به بیمارستان شهدای محمودآباد اعتماد کنند.

نماینده مردم نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه این بیمارستان نیازمند تجهیز و توسعه است، تصریح کرد: ارتقای بیمارستان به ۶۴ تخت درمانی در دستور کار قرار گیرد.

این مسؤول ادامه داد: اورژانس در محمودآباد با کمبود آمبولانس و نیروی انسانی مواجه است.

اسماعیلی با بیان اینکه بهداشت و سلامت جامعه بسیار حائز اهمیت است، تصریح کرد: رشد و پویایی سطح سلامت جامعه با شاخص‌های بهداشتی و درمانی ارتقا می‌یابد.

وی خاطرنشان کرد: ارتقای شاخص‌های بهداشتی و درمانی و احداث مکان‌های مختلف بهداشتی به افزایش سطح سلامت جامعه و رشد و پویایی بیشتر آن ختم می‌شود.

فرماندار محمودآباد نیز در این جلسه تصریح کرد: در فصل گردشگرپذیر این شهرستان میزبان ملی است و باید امکانات ملی نیز داشته باشد.

یحیی یوسف‌پور افزود: بیمارستان شهدای محمودآباد از کمبود نیروی انسانی و تجهیزات رنج می‌برد و با توجه متولیان استان وضعیت مطلوب‌تری پیدا می‌کند.

وی گفت: اورژانس محمودآباد با داشتن پنج پایگاه و ۱۲ نیروی انسانی جوابگوی نیازهای شهرستان نیست و براساس استاندارد نیازمند ۱۸ نیروی متخصص دیگر است. 

اولین نفری باشید که نظر می دهد.

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما محفوظ می ماند


*