بومی بودن فرماندار نقطه‌نظر مشترک استانداری و نمایندگان نیشابور/ احتمال اجماع روی سرپرست فعلی وجود دارد

 حمید گرمابی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در نیشابور در حاشیه برگزاری نمایشگاه کتاب ناشران ایران با اشاره به طولانی شدن روند انتخاب فرماندار نیشابور اظهار داشت: هرکدام از نمایندگان با توجه به معیارهایشان افرادی را در ذهن خودشان دارند که تاکنون این معیارها به هم نزدیک نشده است.

وی تصریح کرد: در جلسه دیروز افتتاحیه نمایشگاه کتاب ناشران ایران ما نمایندگان به همراه معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی باهم صحبت کردیم تا دیدگاه‌هایمان به هم نزدیک شود.

نماینده مردم نیشابور و فیروزه در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: ان‌شاء‌الله فکر می‌کنیم طی یک الی دو هفته آینده این انتخاب به سرانجام برسد؛‌ چراکه ما هر دو بر روی بومی بودن فرماندار اشتراک نظر داریم.

گرمابی تأکید کرد: البته نمایندگان فقط نظر می‌دهند و این هم وظیفه ما نیست، درنهایت استاندار و وزیر کشور باید انتخاب کنند.

وی گفت: امکان انتخاب سرپرست فعلی به‌عنوان فرماندار وجود دارد و شاید نظر نمایندگان به سرپرست فعلی یعنی سعید شیبانی برسد.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با اشاره به وجود بیش از ده سرپرست در رأس ادارات نیشابور افزود: ما تلاش می‌کنیم تا این تعداد سرپرست به‌مرور کاهش یابد و سعی می‌کنیم در مدت کوتاهی مدیران رأس امور را در اختیار داشته باشند.

گرمابی در حالی از انتخاب فرماندار نیشابور در طول دو هفته آینده سخن می‌گوید که معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان رضوی از تعیین زمان دقیق برای انتخاب فرماندار نیشابور خودداری کرده بود.

اولین نفری باشید که نظر می دهد.

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما محفوظ می ماند


*