برپایی اردوی تیم پرسپولیس در شهر رودهن

مربی تیم فوتبال پرسپولیس از برپایی اردوی این تیم در رودهن خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری دماوندخبر، مجید غفاری با اعلام این خبر اظهار کرد: با هماهنگی‌هایی که با هیأت‌های فوتبال استان تهران و رودهن و همچنین اداره ورزش و جوانان رودهن داشتیم، قرار شد اردوی چندروزه برای نوجوانان پرسپولیس در رودهن داشته باشیم.

وی ادامه داد: قرار شد از امروز اردوی چندروزه برای این نوجوانان با توجه به‌خوبی آب و هوای منطقه شرق استان تهران در رودهن برپا شود.

مربی پرسپولیس تصریح کرد: میزبان این اردو، هیأت فوتبال و شهرداری رودهن است که از زحمات مسؤولان آنها تشکر می‌کنیم؛ برگزاری چنین اردوهایی قطعاً در رشد فوتبال منطقه رودهن مؤثر خواهد بود.

وی افزود: در این اردوی چندروزه در رودهن، بازی دوستانه با منتخب نوجوانان رودهن در زمین چمن فوتبال شهدای رودهن برگزار خواهیم کرد.

غفاری ادامه داد: با هماهنگی که با هیأت فوتبال دماوند انجام گرفته است، قرار شد یک بازی دوستانه هم با تیم منتخب دماوند برگزار شود.

مربی پرسپولیس تصریح کرد: اگر این حمایت‌ها ادامه داشته باشد، قطعاً این اولین اردوی تیم پرسپولیس در رودهن نخواهد بود و در فرصت‌های مناسب از این اردوها در دماوند و رودهن برگزار می‌شود تا ضمن آمادگی تیم بتوانیم کمکی هم در راستای تقویت فوتبال دماوند و رودهن داشته باشیم.

لازم به ذکر است منصور هاشمی به‌عنوان سرمربی، مجید غفاری و محمد منتظری مربی و شهرام روشن در سمت سرپرست و کادر فنی در تیم نوجوانان پرسپولیس فعالیت می‌کنند.

منبع: فارس

انتهای پیام/

اولین نفری باشید که نظر می دهد.

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما محفوظ می ماند


*