برخورد یک دستگاه خودروی وانت پیکان با تیر برق در جاده صالح آباد روستای وادان+تصاویر

برخورد یک دستگاه خودروی پیکان وانت با تیر برق در جاده صالح‌آباد روستای وادان از توابع بخش مرکزی شهرستان دماوند، راننده خودرو را روانه بیمارستان کرد.

به گزارش پایگاه خبری دماوندخبر، این حادثه در ساعت ۱۶ و ۲۰ دقیقه امروز در جاده صالح‌آباد روستای وادان اتفاق افتاد که مصدوم توسط عوامل اورژانس ۱۱۵ به بیمارستان سوم شعبان شهر دماوند انتقال یافت.

بر اساس این گزارش وجود تیر برق و سیم‌های راه شده برق در مسیر اصلی این جاده خطراتی به همراه داشت که بعد از ۲۰ دقیقه عوامل تیم امداد برق اقدام به پاکسازی مسیر کردند.

طبق گفته‌های مصدوم در این حادثه، یک دستگاه خودرو سواری تیبا با سرعت زیاد در حال سبقت بود که به علت کم عرض بودن مسیر جاده و برخورد نکردن به خودروی در حال سبقت، از مسیر خارج و به تیر برق برخورد می‌کند که خودروی تیبا متواری می‌شود.

بهزاد صبوری، رئیس اداره برق شهرستان دماوند در این رابطه اظهار کرد: متأسفانه بر اثر برخورد این خودرو به تیر برق ۲۰ کیلو وات، موجب آسیب‌دیدگی به شبکه برق‌رسانی مناطق اطراف گردید.

وی افزود: در حال حاضر برق کیلان و روستاهای اطراف از طریق مانور برق‌رسانی می‌شود، ولی برای تعویض و راه اندازی مجدد، اکیپ امداد برق تا فردا در آن مکان مستقر می‌باشد تا نواقص رفع گردد.photo_2016-06-20_17-22-21photo_2016-06-20_18-35-23

منبع: تارود

انتهای پیام/

اولین نفری باشید که نظر می دهد.

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما محفوظ می ماند


*