باشگاه بدنسازی و پرورش اندام مدرن در شهر آبسرد افتتاح شد/ تلاش در جهت احداث و بهره‌برداری از مجموعه استخر و سونای سرپوشیده در آبسرد

در مراسمی با حضور مسئولان، باشگاه بدنسازی و پرورش اندام مدرن در شهر آبسرد واقع در شهرستان دماوند افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

به گزارش پایگاه خبری دماوندخبر، مراسم افتتاحیه باشگاه بدنسازی و پرورش اندام مدرن در مجتمع تجاری الماس شهر آبسرد با حضور مسئولان و اهالی این شهر، نماینده مردم شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی و چند تن از قهرمانان کشوری برگزار گردید.

علیرضا پرویزی، رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان دماوند در این مراسم اظهار کرد: در یک سال زمان تصدی اینجانب در اداره ورزش و جوانان شهرستان دماوند، این باشگاه ششمین مکان ورزشی است که افتتاح و به بهره‌برداری رسیده است.

وی افزود: شهر آبسرد دارای مردمی فرهیخته و ورزش می‌باشد که اعضای شورای اسلامی شهر، شهردار، امام جمعه این شهرنیز در کلیه امورات کمک و یاری‌رسان هستند.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان دماوند با بیان اینکه شهرستان دماوند در جایگاه خاصی از ورزش کشور قرار ندارد، گفت: با همکاری و مساعدت مسئولان، ساخت اماکن ورزشی، برگزاری کلاس‌های آموزشی و مسابقات ورزشی می‌توانیم شهرستان دماوند را به سطح بالایی در ورزش برسانیم.

پرویزی با تاکید بر اینکه شهرستان دماوند دارای امکانات خوبی است ولی نیازمند اتحاد و همدلی بین مسئولان و مردم است، بیان کرد: اگر این اتفاق در شهرتان دماوند رخ دهد، بنده به شما قول می‌دهم که تا پایان امسال دررنکینگ ورزش استان تهران و یا حتی کشور، شهرستان دماوند یکی از ستارگانی باشد که می‌درخشد.

*برخی از مسائل و مشکلات نیازمند برجام و اعتبارات مالی نیست/ در حوزه ورزش بانوان بسیار ضعیف عمل می‌شود

نماینده مردم شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی در این مراسم اظهار کرد: یکی از مسائلی که شدیداً در پی آن هستیم، موضوع ورزش جوانان و نوجوانان است که وزارت ورزش و جوانان عمدتاً به مسئله فوتبال در ورزش می‌پردازد و در رشته‌ها و مسائل دیگر در ورزش ورود پیدا نمی‌کند.

قاسم میرزایی نیکو ادامه داد: در حال حاضر هیچ فضای ورزشی برای بانوان در نظر گرفته نمی‌شود و یا بسیار ضعیف عمل می‌شود.

وی با اشاره به اینکه برخی از مسائل و مشکلات نیازمند برجام و اعتبارات مالی نیست، گفت: در این خصوص با وحدت و همدلی، تعامل بین ادارات در منطقه و شهرستان دماوند می‌توان مسائل و مشکلات پیش‌آمده را حل و فصل کرد.

نماینده مردم شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: خوشبختانه بخش خصوصی برای شخص سرمایه‌گذار درآمدزایی دارد و امید است با ارائه خدمات خوب و ارزنده، هزینه‌های پرداخت شده، برگشت داده شود و مؤسسانبتوانند بهره مفیدی از این سرمایه‌گذاری را ببرند.

* تلاش در جهت احداث و بهره‌برداری مجموعه استخر و سونای سرپوشیده در آبسرد

شهردار آبسرد در این مراسم با بیان اینکه ورزش در کشور ما دارای معضل بزرگی از جمله کمبود بودجه است و همه نهادها و ارگان‌های دولتی به موضوع ورزش اهمیت می‌دهند، اظهار کرد: در این خصوص شهرداری آبسرد در تلاش است، پروژه احداث وبهره‌برداری یک مجموعه استخر و سونای سرپوشیده در این شهر رقم بخورد.

سید محمد رفیعی طباطبایی گفت: در چند ماه اخیر پیش تعدادی از جوانان شهر آبسرد پیگیر راه‌اندازی یک باشگاه بدنسازی و پرورش اندام در این شهر بودند که امروز شاهد به بار نشستن زحماتشان هستیم.

وی افزود: اشتیاق این جوانان جهت تأسیس این باشگاه بدنسازی و پرورش اندام در شهر آبسرد، بنده را مجذوب کرد تا صحبت‌هایشان را شنیده و در حد توان، کمکشان کردم.

*احداث و بهره‌برداری باشگاه بدنسازی و پرورش اندام مدرن در شهر آبسرد با اعتباری بالغ‌بر ۱۷۰ میلیون تومان

صالح ولید آبادی، مؤسس باشگاه بدنسازی و پرورش اندام مدرن در حاشیه این مراسم با اشاره به میزان هزینه‌های صرف شده در جهت احداث و بهره‌برداری این باشگاه بدنسازی و پرورش اندام در شهر آبسرد، اظهار کرد: احداث و بهره‌برداری این باشگاه بدنسازی و پرورش اندام در شهر آبسرد، تاکنون حدود یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال هزینه با همکاری و مساعدت مسئولان شهر آبسرد داشته است.

وی افزود: متراژ کل این باشگاه بدنسازی و پرورش اندام ۲۱۰ متر است که ۶۰ متر برای بانوان، ۱۱۰ متر برای آقایان و ۲۰ متر نیز تحت عنوان اتاق هوازی در نظر گرفته شده است.

مؤسس باشگاه باشگاه بدنسازی و پرورش اندام مدرن گفت: این باشگاه بدنسازی و پرورش اندام در طول ایام هفته از ساعت۸:۳۰ الی ۱۳، ورزش‌های تی آر ایکس، پیلاتس و ایروبیک ویژه بانوان و از ساعت ۱۴ الی ۲۲، بادی‌بیلدینگ، بادی کلاسیک و فیدنسبرای آقایان فعال می‌باشد.

ولید آبادی ادامه تصریح کرد: از کلیه کسانی که در زمینه احداث و بهره‌برداری این باشگاه بدنسازی و پرورش اندام مساعدت و همکاری داشته‌اند، صمیمانه تقدیر و تشکر می‌کنیم و امیدواریم بتوانیم زحماتشان را جبران کنیم.

photo_2016-07-14_11-40-42photo_2016-07-14_11-41-08photo_2016-07-14_11-41-03photo_2016-07-14_11-40-54photo_2016-07-14_11-40-32

منبع: تارود

انتهای پیام/

اولین نفری باشید که نظر می دهد.

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما محفوظ می ماند


*