ارائه خدمات ارتباطی در مسکن مهر شهرستان دماوند نیازمند نصب پلاک کدپستی و نامگذاری خیابان‌ها و معابر است/ ۵۴۳۰ واحد مسکونی مسکن مهر در دماوند و مهرآباد رودهن همچنان در انتظار تحویل می‌باشد

نصب پلاک کدپستی برای واحدهای مسکونی و نامگذاری خیابان‌ها و معابر اصلی و فرعی در جهت ارائه خدمات ارتباطی و مخابراتی در مسکن مهر شهرستان دماوند و انتظار متقاضیان برای تحویل پنج هزار و ۴۳۰ واحد مسکونی مسکن مهر در دماوند و مهرآباد رودهن از جمله موضوعات مطرح شده در سومین نشست بررسی مشکلات مسکن مهر در این شهرستان بود.

به گزارش پایگاه خبری دماوندخبر، سومین نشست بررسی مشکلات مسکن مهر شهرستان دماوند در سالن جلسات شهید رجایی فرمانداری این شهرستان با حضور مسئولان برگزار شد.

جواد جودکی، معاون امور فنی و عمرانی فرمانداری شهرستان دماوند در این نشست اظهار کرد: مسکن مهر شهرستان دماوند در طی این مدت پیشرفت فیزیکی خوبی داشته است و در تلاشیم با سیاست‌های کاری انجام شده دولت، تا پایان سال جاری پرونده مسکن مهر این شهرستان بسته شود.

وی هدف از برگزاری نشست امروز را در خصوص هماهنگی‌های لازم جهت برطرف کردن مشکلات سایت ۱۶ هکتاری مسکن مهر منطقه مهک واقع در شهر دماوند عنوان کرد و افزود: مشکلاتی در تعاونی‌های مسکن مهر وجود دارد که می‌توان با مجزا کار کردن این تعاونی‌ها مشکلات آنها را مرتفع کنیم.

معاون امور فنی و عمرانی فرمانداری شهرستان دماوند با بیان اینکه  خدمات زیربنایی در مسکن مهر شهرستان دماوند ارائه شدهاست، گفت: در حال حاضر فقط نصب پلاک کدپستی  برای واحدهای مسکونی و نامگذاری خیابان‌ها و معابر اصلی و فرعی نیاز دارد که باید در دستور کار دستگاه‌های خدمت‌رسان قرار گیرد تا خدمات ارتباطی و مخابراتی به واحدهای مسکن مهر ارائه شود.

جودکی در خصوص تعاونی در بلوک ۶ مهر الف مهک، گفت: محوطه‌سازی، ایمنی تردد و آسفالت خیابان‌ها برای تسهیل در تردد مردم نیز تا هفته آینده انجام می‌شود.

وی در ادامه تاکید کرد: تعاونی‌های مسکن مهر موظف هستند که منازل مسکونی را به صورت تکمیل واگذار نمایند و در صورتی کهبرخی از اعضا تمایل دارند منزل مسکونی خود را نیمه‌کاره تحویل بگیرند، مشکلی وجود ندارد و نسبت به تحویل آن تعاونی‌های مسکن مهر اقدام کنند.

*۵۴۳۰ واحد مسکونی مسکن مهر در دماوند و مهرآباد رودهن همچنان در انتظار تحویل است/ تحویل ۳۸۰۰ واحد مسکونی مسکن مهر به متقاضیان در دماوند و مهرآباد

رضا اسماعیلی، مدیرعامل اتحادیه تعاونی‌های مسکن مهر شهرستان دماوند در این نشست با اشاره به از تعداد سایت‌های موجود مسکن مهر در شهرستان دماوند اظهار کرد: در شهرستان دماوند چهار سایت مسکن مهر در مناطق مهک، آبسرد، مهرآباد و آبعلی وجود دارد که دو سایت آن پیشرفت فیزیکی حدود ۸۵ تا ۹۰ درصد داشته است.

وی افزود: از پنج هزار واحد مسکونی پروژه مسکن مهر در دماوند، نزدیک به یک هزار و ۸۰۰ واحد آن تحویل متقاضیان و از چهار هزارو ۲۳۰ واحد مسکونی پروژه مسکن مهر در مهرآباد رودهن نزدیک به دو هزار واحد آن به متقاضیان تحویل داده شد.

مدیرعامل اتحادیه تعاونی‌های مسکن مهر شهرستان دماوند با اشاره به افزایش قیمت‌های مسکن مهر در این شهرستان، گفت: در خصوص افزایش قیمت مسکن مهر مشکل اصلی این است که تعریفی از سهم آورده اعضا و ماده ۵۸ اساس‌نامه مطرح نشده و فقط اعلام شده که متری ۳۰۰ هزار تومان ساختمان تحویل بدهید و مابقی هزینه‌ها از جمله خاک‌برداری، طراحی، جواز، بیمه و غیره در نظر گرفته نشده است.

مدیرعامل اتحادیه تعاونی‌های مسکن مهر شهرستان دماوند تأکید کرد: وقتی این هزینه‌ها به هزینه‌های قبل اضافه می‌شود، شخص توان پرداخت آن‌ها را ندارد و پروژه به تعطیلی کشیده می‌شود؛ البته لازم به ذکر است که دولت تنها زمین و یک وام چهاردرصد برای افرادی که مسکن مهر ثبت‌نام می‌کنند در اختیار گذاشته است.photo_2016-07-12_18-53-30photo_2016-07-12_18-53-37photo_2016-07-12_18-53-42

منبع: تارود

انتهای پیام/

اولین نفری باشید که نظر می دهد.

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما محفوظ می ماند


*