اختتامیه نمایشگاه آثار «عیسی احمدی» بنیان‌گذار هنرهای تجسمی دماوند+تصاویر

نمایشگاه آثار «عیسی احمدی» بنیان‌گذار هنرهای تجسمی شهرستان دماوند با حضور مسؤولان پایان یافت.

به گزارش پایگاه خبری دماوندخبر، مراسم اختتامیه نمایشگاه عیسی احمدی، بنیان‌گذار هنرهای تجسمی در شهرستان دماوند در محل نمایشگاه این هنرمند برگزار شد.

عیسی احمدی با اشاره به استقبال خوب مردم از آثار هنری به نمایش درآمده اظهار داشت: خوشبختانه استقبال مردم از نمایشگاه بسیار عالی بود.

وی ادامه داد: رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تأکید داشت که از این به بعد تمام نمایشگاه‌های هنری با کارشناسی برگزار شوند تا شاهد استقبال خوب مردم از هنر و هنرمندان باشیم.

بنیان‌گذار هنرهای تجسمی در شهرستان دماوند افزود: در این نمایشگاه، ۳۰ اثر به نمایش درآمد که برخی از کارها متعلق به اعضای خانواده‌ام بوده است.

احمدی تصریح کرد: برخی از آثار نیز در نمایشگاه به فروش رسید که دو اثر نیز به فروش یک از دوستان در خارج از کشور رسیده است.

وی با اشاره به اینکه سطح هنر در شهرستان دماوند ارتقا یافته است، بیان کرد: باید به فرهنگ‌‌سازی در زمینه شناساندن هنر به مردم ادامه دهیم تا بتوانیم هنر را به مردم به شکل مطلوبی بشناسانیم.

بنیان‌گذار هنرهای تجسمی در شهرستان دماوند اضافه کرد: با توجه به پیشنهاداتی که به ما برای برگزاری این نمایشگاه در شهرهای دیگر داده‌اند، بعد از بررسی‌ها در دانشگاه آزاد اسلامی واحد دماوند یا شهر رودهن آثار خود را به نمایش خواهیم گذاشت.

لازم به ذکر است عیسی احمدی، بنیان‌گذار هنرهای تجسمی در شهرستان دماوند است که به‌پاس قدردانی و بزرگداشت این هنرمند بزرگ که کارهای هنری بسیاری خلق و هنرجویان توانایی را تربیت کرده، نمایشگاهی با آثار هنری این هنرمند در فرهنگسرای کوثر شهر دماوند برگزار شد.

در این مراسم، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دماوند، شهردار دماوند، رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر دماوند، رؤسای انجمن‌های هنرهای تجسمی، موسیقی و هنرهای نمایشی حضور داشتند.IMG_9061IMG_9176IMG_9179IMG_9188

منبع: فارس

انتهای پیام/

اولین نفری باشید که نظر می دهد.

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما محفوظ می ماند


*