اجرای ۱۴ طرح و پروژه عمرانی در رودهن با اعتباری بالغ‌بر ۱۵ میلیارد تومان

شهردار رودهن گفت: امسال ۱۴ طرح عمرانی در رودهن کلید می‌خورد که اعتباری معادل ۱۵ میلیارد تومان نیاز دارد.
به گزارش پایگاه خبری دماوندخبر، مهدی کچویی در مورد وضع پروژه‌های عمرانی و رفاهی رودهن اظهار داشت: رودهن در فهرست مناطقی در کشور قرار دارد که باید گفت به کارگاهی عمرانی تبدیل شده است.

شهردار رودهن تصریح کرد: شمار زیادی از طرح‌های عمرانی در این منطقه اجرا شده یا در آستانه اجرایی شدن و نقطه شروع قرار دارد و سال ۹۵ رودهن بستر تعدد فعالیت‌های عمرانی است.

کچویی با تأکید بر اینکه ۱۴ طرح عمرانی در رودهن در سال ۹۵ داریم، اضافه کرد: توجه به ورودی شهر رودهن از مهم‌ترین این پروژه‌های عمرانی به شمار می‌رود، زیرا در گذشته ورودی شهر رودهن ساختار مناسبی نداشته است.

شهردار رودهن با اشاره به اینکه ساماندهی خیابان‌های خیام و رودکی از دیگر پروژه‌های عمرانی در رودهن است، تصریح کرد: با تکمیل این دو پروژه می‌توان از آنها به‌عنوان کمربندی مهم در شهر یادکرد.

کچویی با بیان اینکه مناقصه این پروژه‌ها برگزار شده است، اضافه کرد: به امید خداوند متعال، استارت این طرح‌های مهم در شهر رودهن در سال جاری زده خواهد شد.

شهردار رودهن با تأکید بر اینکه نهر مهم شهر رودهن بعد از ۲۰ سال بازگشایی شد، بیان کرد: کشاورزان و باغداران می‌توانند از آب این نهر دو کیلومتری برای آبیاری باغات خود استفاده کنند.

کچویی با اشاره به اینکه پروژه‌های کوچک هم در کنار این ۱۴ پروژه اصلی داریم، تأکید کرد: توسعه معابر و پروژه‌های دیگر هم در دستور کار داریم که با بخش خصوصی در مذاکره هستیم.

شهردار رودهن با بیان اینکه در حوزه گردشگری هم پروژه‌هایی را در راستای توسعه فضای گردشگری رودهن در دستور کار داریم، اظهار داشت: حجم اعتباری پروژه‌های عمرانی رودهن ۱۵ میلیارد تومان برآورد شده است.

منبع: فارس

انتهای پیام/

اولین نفری باشید که نظر می دهد.

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما محفوظ می ماند


*