اجرای طرح تعریض و احداث کمربندی سرهار با اعتبار ۲۸ میلیارد تومانی به ۱۴ درصد پیشرفت فیزیکی رسید/ بهره‌برداری از پروژه کمربندی سرهار در سال ۹۶

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان دماوند با بیان اینکه پروژه کمربندی سرهار به ۱۴ درصد پیشرفت فیزیکی رسید، گفت: طرح تعریض و احداث کمربندی سرهار با اعتباری بالغ‌بر ۲۸۰ میلیارد ریال در سال ۹۶ به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش پایگاه خبری دماوندخبر، حبیب شعبانی با اشاره به ۱۴ درصد پیشرفت فیزیکی پروژه کمربندی سرهار، اظهار کرد: طول محور کمربندی سرهار ۸ کیلومتر می‌باشد و میزان اعتبار بالغ بر ۲۸ میلیارد برآورد شده است و به منظور سهولت به جریان ترافیک دماوند-گیلاوند در حال احداث می‌باشد.

وی افزود: همچنبن میزان اعتبار در نظر گرفته شده برای این پروژه بالغ‌بر ۲۸۰ میلیارد ریال برآورد شده است که عملیات طرح تعریض و احداث آن از اسفندماه سال ۹۴ شروع در نیمه دوم سال ۹۶ به بهره‌برداری خواهد رسید.

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان دماوند خاطرنشان کرد: نقشه طراحی پروژه کمربندی جاده سرهار با تعامل شهرداری شهر دماوند، مسکن راه و شهرسازی و استانداری تهران صورت گرفته است که هزینه‌های این طرح به نسبت بین این سه نهاد تقسیم خواهد شد.

شعبانی در ادامه به ارتباط جاده سرهار به جاده شمال، تصریح کرد: بخشی از ترافیک عبوری امامزاده هاشم (ع) و مشاء به دماوند و از دماوند به اسب چران نیز با اجرای این طرح کاهش می‌یابد.

وی اقدامات عمرانی اداره راه و شهرسازی شهرستان دماوند را با توجه به مصوبات کمیته برنامه‌ریزی این شهرستان عنوان کرد و گفت: تعریض و احداث جاده کمربندی سرهار، بهسازی محورهای روستایی و ایجاد جاده کمربندی ارتباط تهران به مازندران از جمله طرح‌های عمرانی است که در حال احداث می‌باشد.

منبع: تارود

انتهای پیام/

اولین نفری باشید که نظر می دهد.

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما محفوظ می ماند


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.