آبرسانی به روستاهای فاقد آب در ریگان

حبیب‎الله نیکزادی‎پناه امروز در گفت‎وگو با خبرنگار فارس در ریگان اظهار داشت: کشاورزان و عشایر شرق استان کرمان که تا سن ۷۰ سالگی بیمه نشده‌اند، می‏‎توانند برای ۱۰ سال حق بیمه خود را پرداخت کرده و سپس بازنشسته شده و مستمری دریافت کنند.

وی بیان داشت: همچنین سود و جرائم تسهیلات کشاورزان و عشایر خسارت دیده شرق کرمان که تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان وام دریافت کرده‎اند، بخشیده می‎شود، اما باید اصل وام را پرداخت کنند.

نیکزادی‎پناه تصریح کرد: با توجه به اینکه روستاهایی فاقد آب آشامیدنی در شرق استان کرمان وجود دارد، اقداماتی در زمینه آبرسانی به این مناطق در حال انجام است.

نماینده مردم شهرستان‎های بم، ریگان، فهرج و نرماشیر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بیش از ۱۹۰ میلیارد ریال اعتبار در زمینه آبرسانی به شهرستان‎های شرقی استان کرمان اختصاص یافت، ادامه داد: با تخصیص این اعتبار روستاهای فاقد آب در شهرستان ریگان آبرسانی می‎شوند.

وی افزود: شرکت آب و فاضلاب روستایی استان کرمان اقدامی جهادی در زمینه آبرسانی به روستاهای شهرستان‎های شرقی انجام داده است.

نیکزادی‎پناه عنوان کرد: بیش از ۴۳ طرح در قالب اقتصاد مقاومتی در این شهرستان تعریف شده است که از این تعداد، بیش از ۱۶ طرح افتتاح شده است و مابقی بیش از ۲۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارند.

اولین نفری باشید که نظر می دهد.

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما محفوظ می ماند


*